Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, gustavianskt stil, paneler i orientalisk stil med dekor av blomster, dekorlister i förgylld brons, ben med kannelyrer, lös insats i plåt av zink, höjd ca 92, 40x78 cm

Smärre slitage, paneler med krackeleringar

233529

2014-03-07