Nils Engqvist oljemålning

Nils Engqvist oljemålning
Nils Engqvist oljemålning
Nils Engqvist oljemålning
Nils Engqvist oljemålning
Nils Engqvist oljemålning
Nils Engqvist oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGQVIST, Nils (född 1905): Räv i landskap, signerad N.Engqvist, olja på duk, 60x48 cm

Duk något ojämn

233550

2014-03-07