Vjeteslav Kliuchnikov olja

Vjeteslav Kliuchnikov olja
Vjeteslav Kliuchnikov olja
Vjeteslav Kliuchnikov olja
Vjeteslav Kliuchnikov olja
Vjeteslav Kliuchnikov olja
Vjeteslav Kliuchnikov olja

Klubbat för:

6 400 SEK

3 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (Ryssland, född 1956): Björkar, signerad Kliuchnikov, utförd 2000, olja på duk, 71x80 cm, oramad

233578

2014-03-07