Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, teak, märkt Made in Norway, lådor i sargen, höjd 54, 158x73 cm
Ytslitage
233579
2014-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här