Soffbord i teak

Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, teak, märkt Made in Norway, lådor i sargen, höjd 54, 158x73 cm

Ytslitage

233579

2014-03-07