Sängbord i kolonialstil

Sängbord i kolonialstil
Sängbord i kolonialstil
Sängbord i kolonialstil
Sängbord i kolonialstil
Sängbord i kolonialstil
Sängbord i kolonialstil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare hälft, rotting, kolonialstil, höjd 51, 42x41 cm

Bruksslitage

233589

2014-03-07