Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare hälft, rotting, kolonialstil, höjd 51, 42x41 cm
Bruksslitage
233589
2014-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här