Bokhylla 1940-tal

Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal
Bokhylla 1940-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, med skåpdel, 1940/50-tal, bok, höjd 71, 140x28 cm, nyckel finns

Ytslitage

233596

2014-03-07