Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, lackarbete med förgyllning dekor i relieff, insats i zink, på lös benställning, höjd 45 cm

Slitage och skador

233608

2014-03-07