Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-tal, fanérat i olika träslag med romber och intarsia, bronserade dekorelement, invändiga lådor med benkopp, höjd 107, 95x47 cm

Löst dekorelement (finns hos utlämningen), slitage

233609

2014-03-08