Snedklaffsekretär
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-tal, fanérat i olika träslag med romber och intarsia, bronserade dekorelement, invändiga lådor med benkopp, höjd 107, 95x47 cm
Löst dekorelement (finns hos utlämningen), slitage
233609
2014-03-08