Damskrivbord i valnöt

Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt
Damskrivbord i valnöt

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-talets slut, på hjul, valnöt, med intarsia, höjd 81, 54x57 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

233627

2014-03-08