Vas Josef Ekberg
2014-03-07
233635
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, Gustavsberg, sgrafitto, signerad och daterad J Ekberg 1921, höjd 33 cm
Ytnagg