Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, Gustavsberg, sgrafitto, signerad och daterad J Ekberg 1921, höjd 33 cm
Ytnagg
233635
2014-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här