Folke Andersson skulptur

Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur
Folke Andersson skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Folke (1910-82): "Ulla" enligt etikett, skulpterad terracotta, monogramsignerad och daterad 57 höjd med träsockel 20 cm

233656

2014-03-07