Väggvaser och teburkar porslin Kina

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGVASER, 2 par+1+1, TEBURKAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille rose och underglasyrblått, delvis stämplade

Sprickor, nagg, bränningsdefekta, slitage

233688

2014-03-07