Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, BURK, SKÅLFAT, FIGURIN, Kina, 1900-tal, porslin med dekor i famille rose och figurin i soapstone
Slitage, burk och figurin med nagg, färgbortfall
233691
2014-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här