Fat, burk mm Kina

Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina
Fat, burk mm Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, BURK, SKÅLFAT, FIGURIN, Kina, 1900-tal, porslin med dekor i famille rose och figurin i soapstone

Slitage, burk och figurin med nagg, färgbortfall

233691

2014-03-07