Tomasz Holuj olja

Tomasz Holuj olja
Tomasz Holuj olja
Tomasz Holuj olja
Tomasz Holuj olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HOLUJ, Tomasz (född 1947): Stråkorkester, signerad Holuj, signerad, olja på duk, 198x138 cm

233697

2014-03-09