Kernekamp Friedrich Wilhelm oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KERNEKAMP, Friedrich Wilhelm ( Tyskland 1900-tal): Schloss Lütenbeck bei Elberfeld, signerad och daterad på baksidan F.W. Kernekamp wokenburg 32, olja på duk, 80x105 cm

Två dukhål, en reva, färgbortfall

233704

2014-03-08