Kernekamp Friedrich Wilhelm oljemålning
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KERNEKAMP, Friedrich Wilhelm ( Tyskland 1900-tal): Schloss Lütenbeck bei Elberfeld, signerad och daterad på baksidan F.W. Kernekamp wokenburg 32, olja på duk, 80x105 cm
Två dukhål, en reva, färgbortfall
233704
2014-03-08