Edvard Bergh olja på duk
2014-03-18
233729
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERGH, Edvard (1828-1880): Fjällandskap, signerad och daterad E. Bergh 1864, olja på duk, 39x56 cm
Krackeleringar