Bertil Kumlien akvareller

Bertil Kumlien akvareller
Bertil Kumlien akvareller
Bertil Kumlien akvareller
Bertil Kumlien akvareller
Bertil Kumlien akvareller
Bertil Kumlien akvareller

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUMLIEN, Bertil (född 1919) (3): Fåglar, miniatyrtavlor, signerade, akvareller, varierande mått

233745

2014-03-07