Spelbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, björk, höjd 75, 85x42 cm

Ytslitage

233762

2014-03-08