Kaffeservis silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, omkring 1900, svenska importstämplar, höjd 5,5-18 cm OLJELAMPA, silver, England, med svenska importstämplar, SUPSKEDAR, 2 st, silver, längd 8,5-14 cm VAS, silver, invändigt förgylld
Total vikt ca 840 g
Supsked med skada
233817
2014-03-09