Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, omkring 1900, svenska importstämplar, höjd 5,5-18 cm OLJELAMPA, silver, England, med svenska importstämplar, SUPSKEDAR, 2 st, silver, längd 8,5-14 cm VAS, silver, invändigt förgylld
Total vikt ca 840 g

Supsked med skada

233817

2014-03-09