Vårt vackra Stockholm

Vårt vackra Stockholm
Vårt vackra Stockholm
Vårt vackra Stockholm
Vårt vackra Stockholm

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÅRT VACKRA STOCKHOLM., Utgivet till förmån för Daniel Fallström-fonden. Stockholm (Bröderna Lagerström) 1920, ETSNING, Carl Larsson, monogramsignerad av Karin Larsson samt 39 planscher efter Goodwin, Upplaga i 200 exemplar varav detta ex. nr. 79, halvfranskt band

Skador på bandet

233828

2014-03-08