Martin Stenman pastell

Martin Stenman pastell
Martin Stenman pastell
Martin Stenman pastell
Martin Stenman pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STENMAN, Martin (Finland, 1900-tal): Stockholmsmotiv, pastell, signerad Stenman, 59x44 cm

233830

2014-03-08