Gertrud Wieselgren olja

Gertrud Wieselgren olja
Gertrud Wieselgren olja
Gertrud Wieselgren olja
Gertrud Wieselgren olja
Gertrud Wieselgren olja
Gertrud Wieselgren olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIESELGREN, Gertrud (född 1929): "Brunnen", signerad Wieselgren, utförd 1974, olja på duk, 37x54 cm

233832

2014-03-12