Gertrud Wieselgren olja
2014-03-12
233832
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WIESELGREN, Gertrud (född 1929): "Brunnen", signerad Wieselgren, utförd 1974, olja på duk, 37x54 cm