Gertrud Wieselgren olja
2014-03-12
233837
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WIESELGREN, Gertrud (född 1929): "Landskap, Kreta (Xania)", signerad Wieselgren, olja på duk, 48x65 cm