Klubbat för:
12 500 SEK
6 000 SEK
LUNDBOHM REUTERSVÄRD, Britt (1917-2001): "Brev till sommaren", signerad och daterad Britt Lundbohm Reutersvärd 1957, blandteknik på pannå, 61x80 cm
233838
2014-03-08