Britt Lundbohm Reutersvärd blandteknik

Klubbat för:

12 500 SEK

6 000 SEK

LUNDBOHM REUTERSVÄRD, Britt (1917-2001): "Brev till sommaren", signerad och daterad Britt Lundbohm Reutersvärd 1957, blandteknik på pannå, 61x80 cm

233838

2014-03-08