Arne Nilsson olja

Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Arne (född 1925): Komposition signerad Arne Nilsson, olja/collage, 67x50 cm

Ytslitage

233840

2014-03-12