Lasse Brander plexiglas

Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas
Lasse Brander plexiglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRANDER, Lasse (1930-2008): Utan titel, signerad Lasse B, med dedikation "Till Eric", plexiglas, total höjd med sockel 29 cm
PROVENIENS: Eric Grate

Nagg

233842

2014-03-08