Axel Kargel oljemålning

Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): "Husgavlar Borgholm", signerad och daterad A Kargel 1947, olja på duk fäst på pannå, 30x42 cm

233850

2014-03-08