Erik Hallgren olja

Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja
Erik Hallgren olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLGREN, Erik (1910-1989): Landskap med hus, signerad och daterad 1963, olja på duk, 54x65 cm

233853

2014-03-12