Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
MANKELL, Otto August (1838-1885): (2), ur Stockholmssviten Riddarhuset samt Gustav Adolfs torg, akvarelliserade litografier, 25x38 resp.24x35 cm
233857
2014-03-08