Otto August Mankell litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

MANKELL, Otto August (1838-1885): (2), ur Stockholmssviten Riddarhuset samt Gustav Adolfs torg, akvarelliserade litografier, 25x38 resp.24x35 cm

233857

2014-03-08