Sixten Lundbohm akvarell

Sixten Lundbohm akvarell
Sixten Lundbohm akvarell
Sixten Lundbohm akvarell
Sixten Lundbohm akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonn, monogramsignerad SL, akvarell, 17x13 cm

Fläck

233862

2014-03-12