Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonn, monogramsignerad SL, akvarell, 17x13 cm
Fläck
233862
2014-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här