Ljusstake vitmetall

Ljusstake vitmetall
Ljusstake vitmetall
Ljusstake vitmetall
Ljusstake vitmetall
Ljusstake vitmetall
Ljusstake vitmetall

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, vitmetall, otydligt momogramsignerad, XII/XXV, föreställande fågel, höjd ca 24 cm
PROVENIENS: Eric Grate

233863

2014-03-08