Albert Engström etsning

Albert Engström etsning
Albert Engström etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Porträtt av Ernst Malmberg, etsning, signerad, 14,5x11 cm, med handskriven dedikation till Grosshandlaren Ernst Malmberg

233868

2014-03-15