Mona Huss litografi

Mona Huss litografi
Mona Huss litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Göteborgsmotiv, signerad o daterad M Huss 78, Hc XVI/XL, färglitografi, 60x45 cm

233871

2014-03-08