Häst med vagn 1940-tal

Häst med vagn 1940-tal
Häst med vagn 1940-tal
Häst med vagn 1940-tal
Häst med vagn 1940-tal
Häst med vagn 1940-tal
Häst med vagn 1940-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSHÄST med vagn, ca 1940-tal, total längd ca 61, hästens höjd ca 35 cm

Lagningar, skador

233878

2014-03-08