Leksakasbilar i huvudsak 1960-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBILAR, i huvudsak 1960-tal, bl.a Corgi, Tekno, Dinky Toys

Diverse skador

233901

2014-03-08