Eva Bergeå oljemålning
Vollendet
2014-03-08
233913
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BERGEÅ, Eva (samtida): Figurkomposition, signerad Eva -76, olja på duk, 74x62 cm