Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHATULLSKÅP, 1900-talets första del, mahognyfaner, höjd 81. 52x39 cm, nyckel finns att avhämtas på utlämningen
Listbit saknas, bruksslitage
233915
2014-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här