Chatullskåp

Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp
Chatullskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHATULLSKÅP, 1900-talets första del, mahognyfaner, höjd 81. 52x39 cm, nyckel finns att avhämtas på utlämningen

Listbit saknas, bruksslitage

233915

2014-03-09