Lennart Aschenbrenner blandteknik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Kuvert Sven-Erik,
signerad och daterad Aschenbrenner -74, blandteknik på papper, 75x56 cm
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm

233928

2014-03-09