Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUNGSTEDT MOLIN, Gerda (1860-1942): Flickporträtt, signerad G Molin, olja på duk, omkring 1900, 45x38 cm
Smärre färgbortfall
233946
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här