Gerda Molin Ljungstedt oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

LJUNGSTEDT MOLIN, Gerda (1860-1942): Flickporträtt, signerad G Molin, olja på duk, omkring 1900, 45x38 cm

Smärre färgbortfall

233946

2014-03-10