Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WIGERT, Hans (född 1932): (2) Kompositioner, signerade Hans Wigert, färglitografier, numrerade 250/260 resp 23/75, bladmått 47,5x63 resp 63x47,5 cm, oramade
233961
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här