Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLDENBURG, Acke (1923-2005): Surrealistisk komposition, signerad Acke Oldenburg HC II, färglitografi, 47,5x63 cm, oramad
233964
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här