Acke Oldenburg litografi

Acke Oldenburg litografi
Acke Oldenburg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLDENBURG, Acke (1923-2005): Surrealistisk komposition, signerad Acke Oldenburg HC II, färglitografi, 47,5x63 cm, oramad

233964

2014-03-10