Soffbord jakaranda
2014-03-09
233970
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, jakaranda, höjd 51, 120x70 cm
Smärre ytskador