Roj Friberg litografi

Roj Friberg litografi
Roj Friberg litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): Postumt landskap, monogramsignerade och daterad R f -79, 74/191, färglitografi, bladmått 44x61,5 cm, oramad

233979

2014-03-10