Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRIBERG, Roj (född 1934): Postumt landskap, monogramsignerade och daterad R f -79, 74/191, färglitografi, bladmått 44x61,5 cm, oramad
233979
2014-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här