Byrå björk
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, art deco, fanerad med valnöt och intarsia, två lådor, höjd 73, 94x56 cm
PROVENIENS: Inköpt på möbelfirman Orrby i Örebro
Kuntoraportti
Nyckel saknas
233982
Päivämäärä:
2014-03-09