Peter Tillberg litografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TILLBERG, Peter (född 1946): Agricultur, signerad och daterad Peter Tillberg 1976 AC, numrerad 87/95, färglitografi, bladmått 61,5x76 cm
Smärre fuktskada i bladets nedre hörn, hanteringsveck i kant
233984
2014-03-10