Peter Tillberg litografi

Peter Tillberg litografi
Peter Tillberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

TILLBERG, Peter (född 1946): Agricultur, signerad och daterad Peter Tillberg 1976 AC, numrerad 87/95, färglitografi, bladmått 61,5x76 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre fuktskada i bladets nedre hörn, hanteringsveck i kant

233984

2014-03-10